Rähinä Records Oy
PL 1040
00101 Helsinki
info@rahina.com
www.rahina.com
Essi Kivitie/ CEO, Partner
essi@rahina.com

Yhteistyökumppanuudet
Joonas Wörlin/ Creative Director/ A&R
joonas@rahina.com

Yhteydenotot, haastattelupyynnöt Brädi, Halko, Nelli Matula, Spekti & Uniikki
Jaana Ijäs
jaana@rahina.com

Laskustusosoite – Rähinä Records Oy
Rähinä Records Oy
PL 143
40011 HEEROS

Demot
Sähköpostitse osoitteeseen demot@rahina.com
Älä kuitenkaan lähetä demoa mp3:na vaan linkkinä. Demoja tulee meille runsaasti viikossa, joten emme voi antaa henkilökohtaista palautetta. Emme myöskään palauta demoja. Jos demo on mielestämme kiinnostava, otamme kyllä yhteyttä.

Rähinän artistien keikat myy Fullsteam Agency
Mika Sorola
mika@fullsteam.fi
Sami Siilin
sami@fullsteam.fi

Rähinä artistien keikkoihin liittyvät yleiset kysymykset (esim. ikärajat ja lippujen hinnat) voitte kysyä suoraan tapahtuman järjestäjältä tai keikkapaikasta.

Rähinä Records // Ota yhteyttä

Nimi

Sähköposti

Aihe

Viesti